Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Roles
oc: Ròtles

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: Confirm password
oc: Confirmar lo senhal
