Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Password
ru: Пароль

en: Roles
ru: Роли

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: Confirm password
ru: Повторный пароль

en: Unlock
ru: Разблокировать
