Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Roles
uk: Ролі

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Passwords do not match.
uk: Паролі не збігаються.

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Unlock
uk: Розблокувати
