Locker module (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Other
ar: آخر

en: expired
ar: منتهي الصلاحية

en: About
ar: حول

en: Confirm password
ar: تأكيد كلمة المرور
