Locker module (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Yes
ca: Sí

en: Password
ca: Contrasenya

en: Other
ca: Altres

en: expired
ca: expirat

en: About
ca: Detalls

en: Confirm password
ca: Confirma la contrasenya

en: Unlock
ca: Desbloqueja
