Locker module (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Yes
es: Sí

en: Password
es: Contraseña

en: Other
es: Otro(s)

en: expired
es: expiró

en: About
es: Acerca de

en: Confirm password
es: Confirmar contraseña

en: Unlock
es: Desbloquear
