Locker module (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Password
is: Loyniorð

en: Other
is: Annað

en: About
is: Um

en: Confirm password
is: Vátta loyniorð
