Locker module (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Other
nl: Andere

en: expired
nl: verlopen

en: About
nl: Over

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen
