Locker module (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి

en: Confirm password
te: సంకేతపదాన్ని నిర్ధారించండి
