Locker module (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Confirm password
bn: পাসওয়ার্ড নিশ্চিত করুন
