Locker module (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Other
cs: Jiné

en: expired
cs: vypršelo

en: About
cs: Popis

en: Confirm password
cs: Potvrzení hesla

en: Unlock
cs: Odemknout
