Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Confirm password
gl: Confirmar o contrasinal

en: Unlock
gl: Desbloquear
