Locker module (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Other
he: אחר

en: expired
he: פג תוקף

en: About
he: אודות

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Unlock
he: בטל נעילה
