Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: Confirm password
hi: पासवर्ड सुनिश्चित करें
