Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Confirm password
id: Konfirmasi sandi

en: Unlock
id: Membuka
