Locker module (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: Confirm password
ku: دووبارە وشەنهێنی
