Locker module (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: Confirm password
ro: Confirmare parolă

en: Unlock
ro: Deblocare
