Locker module (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: Unlock
sk: Odomknúť
