Lockr (4.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Save
cs: Uložit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error
cs: Chyba

en: Warning
cs: Varování

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Status messages
cs: Stavové zprávy
