Lockr (4.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Save
de: Speichern

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Error
de: Fehler

en: Warning
de: Warnung

en: Advanced
de: Erweitert

en: Security
de: Sicherheit

en: Environment
de: Umgebung

en: Credit card
de: Kreditkarte

en: Certificate path
de: Zertifikatpfad

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Key ID
de: Schlüsselkennung

en: Header text
de: Header-text
