Lockr (4.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Yes
es: Sí

en: Save
es: Guardar

en: Region
es: Región

en: Unknown
es: Desconocido

en: Warning
es: Advertencia

en: Advanced
es: Avanzado

en: Security
es: Seguridad

en: Credit card
es: Tarjeta de crédito

en: Status messages
es: Mensajes de estado

en: Header text
es: Texto del encabezamiento
