Lockr (4.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Save
eu: Gorde

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: OK
eu: Ados

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Info
eu: Informazioa

en: Status messages
eu: Egoera mezuak
