Lockr (4.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Security
gl: Seguranza

en: Info
gl: Información

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado
