Lockr (4.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Yes
it: Sì

en: Save
it: Salva

en: Region
it: Regione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Advanced
it: Avanzate

en: Security
it: Sicurezza

en: Info
it: Informazioni

en: Credit card
it: Carta di credito

en: Status messages
it: Messaggi di stato
