Lockr (4.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Info
ka: ინფო
