Lockr (4.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Save
nn: Lagre

en: Error
nn: Feil

en: Info
nn: Informasjon

en: Credit card
nn: Kredittkort
