Lockr (4.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Save
uk: Зберегти

en: Region
uk: Область

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Advanced
uk: Розширені

en: Security
uk: Безпека

en: Info
uk: Інформація

en: Environment
uk: Середовище

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Key ID
uk: Ід. ключа

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу
