Lockr (4.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
