Lockr (4.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: Region
id: Wilayah

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Error
id: Kesalahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Security
id: Keamanan

en: Credit card
id: Kartu kredit

en: Status messages
id: Pesan status
