Lockr (4.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Save
is: Vista

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Error
is: Villa

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Credit card
is: Kreditkort
