Lockr (4.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Save
nl: Opslaan

en: Region
nl: Gebied

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Error
nl: Fout

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Security
nl: Beveiliging

en: Environment
nl: Omgeving

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Key ID
nl: Sleutel-ID
