Lockr (4.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Advanced
oc: Avançat

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta
