Lockr (4.0.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Save
fa: ذخیره

en: Region
fa: ناحیه

en: ID
fa: هویت

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: اخطار

en: OK
fa: موافقت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Info
fa: اطلاعات
