Lockr (4.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Save
ro: Salvare

en: Region
ro: Regiune

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Advanced
ro: Avansat

en: Info
ro: Informație

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Status messages
ro: Status mesaje
