Lockr (4.0.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Region
ru: Область

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Error
ru: Ошибка

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Security
ru: Безопасность

en: Info
ru: Инфо

en: Environment
ru: Окружение

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Header text
ru: Текст заголовка
