Lockr (4.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Save
jv: Simpen

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Error
jv: Salah

en: Warning
jv: Weling

en: Advanced
jv: Mahir

en: Security
jv: Jagabaya
