Lockr (4.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Info
km: ព័ត៌មាន
