Lockr (4.0.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Region
ps: سيمه

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Info
ps: مالومات
