Lockr (4.0.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Status messages
sr: Статусне поруке
