Lockr (4.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Save
ta: சேமி

en: Region
ta: பகுதி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Error
ta: பிழை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: OK
ta: சரி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Info
ta: தகவல்

en: Status messages
ta: நிலை செய்திகள்
