Lockr (4.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Save
cy: Cadw

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Error
cy: Gwall

en: Advanced
cy: Uwch

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd
