Lockr (4.0.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Error
kk: Қате
