Lockr (4.0.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Key ID
kn: ಕೀಲಿ ಐಡಿ
