Lockr (4.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Save
lv: Saglabāt

en: Region
lv: Reģions

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error
lv: Kļūda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Security
lv: Drošība

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Status messages
lv: Statusa ziņas
