Lockr (4.0.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Save
pl: Zapisz

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Error
pl: Błąd

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Info
pl: Informacja

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Header text
pl: Tekst nagłówka
