Lockr (4.0.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Save
sv: Spara

en: Unknown
sv: Okänd

en: Error
sv: Fel

en: Warning
sv: Varning

en: Advanced
sv: Utökad

en: Security
sv: Säkerhet

en: Info
sv: Information

en: Environment
sv: Miljö

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Status messages
sv: Statusmeddelande
