Lockr (5.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Save
be: Захаваць

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Info
be: Інфармацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу
