Lockr (5.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Info
ml: വിവരം
