Lockr (5.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Save
pt: Salvar

en: Region
pt: Região

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Error
pt: Erro

en: Warning
pt: Aviso

en: Advanced
pt: Avançado

en: Security
pt: Segurança

en: Info
pt: Informações

en: Environment
pt: Ambiente

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Status messages
pt: Mensagens de status
