Lockr (5.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Advanced
az: Əlavə

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Info
az: Məlumat

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları
